اطلاعات تماس
شبکه های اجتماعی0
فروش-اینترنت-پر-سرعت

اینترنت پرسرعت

اینترنت پرسرعت در کرج

ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی  و در اختيار كاربران اداری و خانگی شرکت آی تی نوین قرار گرفته است. با بهره گيری از اين فناوری كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اينترنت متصل شوند.

فناوری اینترنت پرسرعت

در توضيح اين فناوری و استفاده ۲ منظوره از يك خط تلفن بايد گفت: اساس اين فناوری استفاده از فضای خالی سيم های مسی تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسی تلفن  همانند لوله است كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه های صوتی ، تنها قسمت اندكی از فضای آن به كار گرفته و مشغول می شود بدين صورت به سادگی مي توان از فضای خالی آن برای انتقال داده ها بهره گرفت .

ارائه-اینترنت-پر-سرعت-در-کرج

كاربران نيازی به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده ای ندارند و تنها با يك مودم adsl و يك تفكيك كننده (splitter) می توانند به سادگی به اين فناوری دست پيدا كنند. جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانسهای گفته شده از هم تفكيك گردد. برای اين منظور از اسپليتر استفاده می گردد.

ADSL چیست؟

Adsl  در واقع نوعی از dsl  ها می باشد كه ارتباط يا همان فركانس هاي قابل دسترسی نامتقارن بوده و سرعت دريافت داده ها به مراتب بيشتر از ارسال آنها خواهد بود و از آنجا كه سيگنال بر روي كابل های تلفن معمولی مسافت زيادی را نمی توانند طی كنند adsl در فواصل اندك قابل استفاده است كه معمولا كمتر از ۵ كيلومتر می باشد .

itnovin-adsl

سرعت اینترنت

در adsl معمولی نرخ ارسال داده از ۱۲۸ كيلو بيت بر ثانيه آغاز شده و در فاصله ۱/۵ كيلومتر (۵۰۰۰ فوت ) از دفتر مركزی يا پايانه اصلی، تا ۸ مگابيت بر ثانيه افزايش می يابد. حداقل نرخ دريافت داده نيز ۶۴ كيلو بيت بر ثانيه می باشد كه معمولا به ۱۲۸ يا ۲۵۶ كيلو بيت بر ثانيه نيز می رسد.

خرید ADSL در کرج

گفتنی است كه در فناوری +adsl۲ آی تی نوین سرعت انتقال داده بالاتر از adsl و مسافت قابل پوشش آن نيز بيشتر است در اين روش سرعت دسترسی به اينترنت تا ۳ برابر بيشتر از روش adsl  می باشد. بدين منظور كه سرعت download داده ها adsl،Mb/s۸ و در روش +adsl۲ حداكثر Mb/s۲۵ يعنی بيش از ۳ برابر می باشد نكته ديگر در فناوري +adsl۲  آی تی نوین امكان ارائه خدمات به مشتركين تا مسافت ۸ كيلومتر امكان پذير می باشد.

خدمات-اینترنت-پر-سرعت-در-کرج

خرید ADSL آی تی نوین

ما در مجموعه آی تی نوین تمام تلاش خود را در ارائه بهترین سرویس اینترنت برای مشترکان شخصی و سازمانی، می نماییم. کارشناسان پشتیبانی آی تی نوین در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی و ارایه خدمات به مشتریان ارجمند می باشند.

نقد کاربر
5 (2 رای)
ارسال یک نظر