اطلاعات تماس
شبکه های اجتماعی0

سایت استاتیک

در دو دهه اخیر استفاده از سایت های اینترنتی به خصوص در کشور عزیزمان ایران بسیار رونق گرفته و استفاده از آن برای هر کسب و کاری لازم است . وب سایت ها اطلاعات جامع و کاملی را کاربران میدهند و باعث میشوند کاربران را به مشتری تبدیل کنیم .خیلی از مشتریان ما از مشاورین ما میپرسند که سایت استاتیک چیست و چه فرقی بین این نوع از صفحه وبگاه و سایت داینامیک میباشد ؟ در ادامه این مقاله شما را با سایت های استاتیک آشنا میکنیم.

سایت استاتیک

در اصل یک صفحه مجازی تحت وب میباشد که تنها میتواند اطلاعات به خصوصی را به شما نمایش دهد و به ندرت در این صفحات استاتیک شاهد تغییرات مطالب ، عکس ها ، صوت ها ، ویدئو ها و… میباشیم زیرا تنها توسط برنامه نویس اون پیج قابل تغییر میباشند و افراد دیگر هم باید دانش تخصصی را در این زمینه داشته باشند .

تفاوت سایت استاتیک با سایت داینامیک

حالا که متوجه شدیم سایت استاتیک چیست ، زمان آن رسیده است که با وب سایت های داینامیک هم آشنا شوید تا تفاوت اصلی در این دو اصطلاح صفحات اینترنتی را بفهمید. سات های داینامیک همانطور که از اسمشان هم پیداست صفحاتی هستند که پویا میباشند و معمولاً روزانه یا ساعتی شاهد تغییر در محتوا آن ها که شامل عکس ، ویدئو ، صوت و… میباشد هستیم ؛ زیرا مدیریت و تغییر عناصر صفحه در سایت های داینامیک بسیار راحت تر و انعطاف پذیر تر از سایت های استاتیک میباشد .

تفاوت سایت استاتیک

سایت استاتیک بهتر است یا سایت داینامیک

شما برای طراحی وب سایت باید هدف داشته باشید ؛ هدف شما از طراحی سایت چیست ؟ برای چه میخواهد وب سایت اینترنتی داشته باشید ؟ صرفاً برای معرفی محصولات و خدمات خود ؟ یا برای فروش محصولات یا شاید هم برای تعامل با مردم. ابتدا مسیر خود را مشخص کنید و سپس میتوانید نوع سایت خود را تشخیص دهید . سایت های استاتیک معمولاً برای معرفی خدمات یا محصولی خاصی به کار میروند یا زمانی که شما میخواهید لندینگ پیج طراحی کنید .

سایت استاتیک

اگر تصمیم تان برای طراحی سایت اینترنتی جدی است میتوانید با مشاوران شرکت طراحی سایت ITnovin تماس بگیرید و از مشاوره رایگان طراحی سایت بهره مند شوید تا به مسیر درستی در این عرصه پا بگذارید.
شماره تلفن دفتر :
026-34454802-16

طراحی سایت در کرج

نقد کاربر
0 (0 رای)
ارسال یک نظر