اطلاعات تماس
شبکه های اجتماعی0
سایت داینامیک

سایت داینامیک

امروز استفاده از سایت های اینترنتی بسیار مرسوم شده است و کم تر شرکت یا کسب و کاری را پیدا میکنید که برای خود وبگاه اینترنتی نداشته باشد . صفحات اینترنتی که به مشتریان خود خدمات آنلاین ارائه میدهند معمولاً به صورت داینامیک طراحی میشوند . شاید برایتان سوال شده باشد سایت داینامیک چیست و به چه صفحاتی میگوییم داینامیک ؟

سایت داینامیک چیست؟

اغلب صفحات اینترنتی هر 24 ساعت مطالب خود را بروز میکنند و البته تعداد دفعات بروزرسانی مطالب برای هر سایتی مختلف است که این موضوع در ادامه ی این مطلب نمیگنجد . ما برای بروزرسانی محتوا و مطالب سایت از طریق پنل مدیریت اینکار را انجام میدهیم ؛ زیرا نیاز به تخصص بالایی ندارد و هرکسی میتواند با کمی وقت گذاشتن دانش آن را فراگیرد .

سایت داینامیک

تفاوت سایت های داینامیک و استاتیک

برای این که بفهمیم سایت های داینامیک (پویا) با سایت های استاتیک(ایستا) چه تفاوت هایی دارند باید ابتدا بفهمیم اصلاً صفحات استاتیک چی هستند و به چه منظور طراحی شده اند ؛ که به این منظور پیشنهاد میکنیم مطلب قبلی ما یعنی “سایت استاتیک چیست” را مطالعه فرمائید.

تفاوت استاتیک و داینامیک

صفحه استاتیک بهتر است یا سایت داینامیک

شما برای طراحی وب سایت باید هدف داشته باشید ؛ هدف شما از طراحی سایت چیست ؟ برای چه میخواهد وب سایت اینترنتی داشته باشید ؟ صرفاً برای معرفی محصولات و خدمات خود ؟ یا برای فروش محصولات یا شاید هم برای تعامل با مردم. ابتدا مسیر خود را مشخص کنید و سپس میتوانید نوع سایت خود را تشخیص دهید . سایت های استاتیک معمولاً برای معرفی خدمات یا محصولی خاصی به کار میروند یا زمانی که شما میخواهید لندینگ پیج طراحی کنید .

استاتیک یا داینامیک

اگر تصمیم تان برای طراحی سایت اینترنتی جدی است میتوانید با مشاوران شرکت طراحی سایت ITnovin تماس بگیرید و از مشاوره رایگان طراحی سایت بهره مند شوید تا به مسیر درستی در این عرصه پا بگذارید.
شماره تلفن دفتر :
026-34454802-16

طراحی سایت در کرج

 

نقد کاربر
0 (0 رای)
ارسال یک نظر