اطلاعات تماس
شبکه های اجتماعی0

طراحی سایت شرکتی در کرج | آیتی نوین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات نیاز به طراحی سایت  شرکتی در کرج بیش از پیش احساس می شود. طراحی سایت شرکتی در کرج باید به گونه ای باشد که ذهنیت مثبتی از شرکت و فعالیت ها و اهداف آن در ذهن مخاطب ایجاد کرده و او را به سمت شما جذب نماید. این امر تنها با طراحی سایت شرکتی زیبا و حرفه ای توسط گروه آیتی نوین میسر می گردد. ادامه این مطلب را مطالعه نمایید تا با خدمات حرفه ای گروه آیتی نوین در طراحی سایت شرکتی در کرج آشنا شوید.

دلایل طراحی سایت شرکتی در کرج

در دنیای امروز، هر کسب و کاری یا هر تجارتی، شرکتی برای خود به ثبت رسانده است. شرکتی که نام آن نماد فعالیت اعضای آن می باشد. ثبت شرکت موجب به رسمیت شناختن اعضا و فعالیت اعضای آن، نزد مردم می شود.

اما تنها ثبت کردن آن در دفتر اسناد رسمی کفایت نمی کند. در عصری که زندگی می کنیم؛ برای پیشرفت کردن و رقابت با رقبا باید در دنیای دیگری هم اقدام به ثبت شرکت کنید. اینترنت!

بله. درست است! ثبت شرکت در دنیای مجازی و اینترنت که با عنوان طراحی سایت شرکتی از آن یاد می شود، لازمه ی پیشرفت و موفقیت در کار است. اگر برای شرکت خود وب سایت شرکتی نداشته باشید هر لحظه مشتریانی را از دست خواهید دادید که از طریق اینترنت اقدام به جستجوی کالا یا خدمت مورد نظر خود می کنند.

می توان گفت طراحی سایت شرکتی از میان انواع مختلف وب سایت ها برای شرکتهای طراحی سایت در کرج ، ساده تر بوده اما در عین حال پر اهمیت تر می باشد.

شرکت طراحی سایت در کرج (آیتی نوین) با طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای، به شما این امکان را می دهد که تمام محصولات یا خدمات خود را به نمایش بگذارید تا مشتریان بالقوه با دیدن وب سایت شرکتی شما در گوگل ، به عنوان گزینه ای به شرکت شما نگاه کرده و حتی مشتری دائمی و همیشگی شما شوند.

در طول زمان و بیشتر شناخته شدن علم طراحی سایت، دیگر کمتر شرکتی یافت می شود که تا به امروز اقدام به طراحی وب سایت شرکتی نکرده باشد.

طراحی سایت شرکتی

مزایای طراحی سایت شرکتی در کرج

از مهم ترین مزیت های ساخت وب سایت شرکتی در کرج توسط گروه طراحی سایت آیتی نوین، می توان به همان جذب مشتریان بالقوه اینترنتی اشاره کرد که از طریق گوگل اقدام به جستجو می کنند و هر لحظه نیز به تعداد آنها افزوده می شود.

از دیگر مزایای مهم طراحی سایت شرکتی در کرج توسط گروه آیتی نوین، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

هر تعداد محصول یا خدمات که داشته باشید می توانید در سایت شرکتی خود به نمایش بگذارید.
آدرس به همراه شماره تلفن های ضروری شرکت خود را برای شناخته شدن در بین عموم مردم در وب سایت شرکتی خود بگذارید.
وب سایت شرکتی شما در تمام لحظات و ثانیه ها و در تمام طول شبانه روز در دسترس متقاضیان کالا، خدمات یا اطلاعات شما می باشد.
برندسازی از طریق طراحی سایت شرکتی کارآمد تر و مقرون به صرفه تر می باشد.
با طراحی سایت شرکتی در به کار گیری نیروی انسانی در شرکت صرفه جویی می شود.
ارتباط و تعامل با مشتریان از طریق سایت شرکتی در مقایسه با ارتباط حضوری یا تلفنی سهولت خواهد یافت.
در بسیاری از هزینه های شرکت از جمله کاغذ بازی های روزمره صرفه جویی می گردد.
طراحی سایت شرکتی موجب صرف هزینه کمتر و در مقابل درآمد و فروش بیشتر خواهد شد.
با قرار دادن ویدیو در سایت شرکتی، خدمات یا محصولات خود را بهتر و بیشتر معرفی می کنید.
با به اشتراک گذاری آدرس شبکه های اجتماعی خود در سایت فعالیتتان گسترده تر می گردد.

همان طور که می دانید امروزه بازاریابی در تمامی صنف های شغلی فراگیر شده است. برای رقابت با رقبا بازاریابی به امری ضروری مبدل شده است و افراد هزینه های هنگفتی برای آن متقبل می شوند. طراحی سایت شرکتی در کرج یک نوع بازاریابی کم هزینه محسوب می گردد. شما فقط با صرف هزینه ی اندکی اقدام به طراحی وب سایت شرکتی می کنید و سپس وب سایت شرکتی کار اطلاع رسانی را برای شما انجام می دهد. پس از آن نیز موتور های جست وجو مثل گوگل متقاضیان را به سمت شرکت شما هدایت می کنند.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت شرکتی در کرج

امکان تعریف داینامیک منو و زیر منو بصورت نامحدود و تو در تو
امکان تعریف صفحه به تعداد نامحدود در سایت
اسلایدشو داینامیک
امکان درج مقالات یا محصولات بصورت دسته بندی شده بصورت نامحدود
امکان نمایش محصولات یا خدمات برتر در صفحه اصلی
صفحه تماس با ما با امکان ارسال پیام به مدیریت
فوتر 3 ستونه سایت جهت قرار دادن نقشه ، آدرس ، تلفن ، لینک و …
قابلیت تنظیم تم (رنگ) هدر و فوتر سایت
امکان تنظیم رنگ بخش محصولات یا مقالات در صفحه اصلی
امکان درج تگ های سئو برای بخش های مختلف سایت جهت ایندکس شدن در گوگل
کاملا ریسپانسیو و برنامه نویسی شده
قابلیت توسعه و اضافه کردن ماژول در آینده
قابلیت نمایش حرفه ای در موبایل
سئو بیسیک و امکان ثبت تگ های سئو در سایت
فیلم آموزش کار با بخش مدیریت وب سایت

قیمت طراحی سایت شرکتی در کرج

قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به امکانات آن متغیر می باشد. بدیهی است که هر چه امکانات سایت شرکتی بیشتر باشد قیمت طراحی سایت شرکتی نیز بالاتر است. شرکت طراحی وب سایت در کرج در ابتدا جلسه ای بین متخصصین برنامه نویس و شما تشکیل می دهند  تا در آن جلسه به تفصیل در مورد امکانات سایت بپردازند. قیمت دقیق طراحی سایت شرکتی را نمی توان گفت زیرا قیمت بستگی به امکانات و ماژول های اختصاصی سایت دارد.

با این حال شرکت طراح سایت در کرج پکیجی تهیه کرده است که امکاناتی که برای یک وب سایت شرکتی در حالت کلی مورد نیاز است را دارا می باشد.

همان طور که در ابتدای مقاله مشاهده کردید؛ قیمت طراحی سایت شرکتی در کرج با امکانات عمومی آن 900 هزار تومان می باشد.

هدیه ما به شما یک هاست 200 مگ و یک دامین ir است .

مدت زمان طراحی سایت شرکتی در کرج

پس از تشکیل جلسه بین دو طرف و مشخص شدن امکانات، ماژول ها و قیمت طراحی سایت و در نهایت پس از عقد قرارداد فقط و فقط در عرض یک هفته سایت بالا آمده و آماده تحویل می باشد. زمان کم بالا آمدن سایت دلیل بر بی کیفیت بودن آن نیست؛ بلکه به این دلیل است که کارشناسان مرکز تخصصی طراحی سایت در کرج از روش های مهندسی نرم افزار به روز استفاده کرده تا زمان پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت فروشگاهی را برای شما به حداقل برسانند.

شرکت ساخت سایت آیتی نوین ما با تهیه پکیج طراحی سایت شرکتی ، به شما کمک می کند تا سریع تر، آسان تر و ارزان تر به هدف خود برسید.

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی در کرج

اگر بتوانید سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید، روزانه هزاران مشتری را به دست خواهید آورد . در هر لحظه افراد زیادی از طریق اینترنت اقدام به جستجو می کنند و اگر شما صفحه اول گوگل را از آن خود کرده باشید؛ مشتریان زیادی را جذب کرده و درآمد خود را افزایش می دهید.

سئو و بهینه سازی سایت کاری است در این راستا که با انجام اقداماتی اصولی و استاندارد روی سایت، سبب افزایش رتبه و رنک سایت در موتورهای جست و جو شده و با یک سری کلمات کلیدی هدف، سایت در صفحه اول موتور جست و جو قرار می گیرد .

بخاطر داشته باشید که هیچ وقت طراحی سایت شرکتی و انجام سئو و بهینه سازی روی سایت شرکتی را به دو نفر نسپارید و اگر قصد انجام سئو روی سایت خود دارید آن را به طراح سایت شرکتی خود بسپارید. زبان برنامه نویسی و نوع طراحی سایت در سئو و بهینه سازی بسیار حائز اهمیت است. مرکز طراحی سایت شرکتی کرج همواره در پی کسب جدیدترین اخبار گوگل است و همیشه ملاک ها و به روزرسانی های جدید گوگل را در سئو و بهینه سازی سایت ها لحاظ می کند.

می توان گفت یکی از مهم ترین گزینه ها در سئو، محتوای وب سایت است که در حال نمایش به  بازدیدکنندگان می باشد . در نهایت این بازدیدکننده است که قرار است سایت شما را باز کرده و مطالبتان را بخواند. پس محتوایی که می نویسید باید برای مخاطب جذاب، مفید و پاسخگوی تمامی سوالات او باشد.

شما عزیزان می توانید قیمت سئو در کرج و سایر اطلاعات سئو را در این صفحه ببینید.

مرکز طراحی وب سایت شرکتی در کرج برای کسانی که قصد دارند خودشان روی سئو وب سایت شرکتی خود کار کنند فیلم آموزشی seo  با هزینه بسیار مناسب را تدوین کرده است تا با صرف هزینه کمتر روی سایت شرکتی خودتان کار کنید و در طول چند ماه صفحه اول گوگل را به اسم سایت خود تصاحب کنید.

فیلم آموزش سئو به زبان فارسی شامل نکات صفر تا صد سئو و بهینه سازی سایت است وهر فردی که از کامپیوتر استفاده می کند می تواند این بسته آموزش سئو را بیاموزد. ما  فیلم آموزش سئو در کرج را برای کسانی تهیه کرده ایم که می خواهند در سئو و بهینه سازی هزینه ی کمتری را متقبل شوند.

بعد از طراحی سایت شرکتی در کرج توسط گروه آیتی نوین

بعد از طراحی وب سایت شرکتی شما باید تمامی اطلاعاتی که می خواهید در سایت باشد و کاربران شما آن را ببینند از طریق پنل مدیریت وارد سایت کنید، اعم از اطلاعات تماس ، آدرس ، منو ، صفحات و …

پس از آن شروع به تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی کرده و از آن مهم تر شروع به سئو و بهینه سازی سایت می کنید تا سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید.

آموزش کار با سایت شرکتی در کرج

ما روش کار کردن با بخش های مختلف سایت را به صورت فیلم آموزشی در آورده ایم و پس از انجام طراحی سایت در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید از طریق پنل مدیریت، وب سایت شرکتی خود را به راحتی مدیریت کرده و هر زمان که نیاز به اضافه یا حذف کردن اطلاعات داشتید به سادگی این کار را انجام دهید. در صورتی که در زمان کار با سایت خود نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید ، کارشناسان طراحی سایت ما آماده هستند به شما در این مورد کمک نمایند.

پشتیبانی سایت شرکتی در کرج

وب سایت های شرکتی ما به همراه یک سال پشتیبانی فنی رایگان ارائه می گردند. در این مدت ، هر موقع با مشکلات فنی در سایت شرکتی خود مواجه شدید اصلا نگران نباشید و مشکل خود را با کارشناسان ما  در میان بگذارید. ما در سریع ترین زمان ممکن برای رفع مشکل اقدام خواهیم کرد.

شرایط پشتیبانی سایت شرکتی در کرج را اینجا ببینید.

 

اگر تصمیم تان برای طراحی سایت اینترنتی جدی است میتوانید با مشاوران شرکت طراحی سایت ITnovin تماس بگیرید و از مشاوره رایگان طراحی سایت بهره مند شوید تا به مسیر درستی در این عرصه پا بگذارید.
شماره تلفن دفتر :
026-34454808

طراحی سایت در کرج

 

 

دیگر خدمات گروه آیتی نوین :

نقد کاربر
5 (2 رای)
ارسال یک نظر