اطلاعات تماس
شبکه های اجتماعی0

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

در این روز ها اینترنت یکی از اساسی ترین ابزار های ارتباطات در این عصر مدرن میباشد.اکثر مدیران کسب و کار های مختلف علاوه بر مشتریان حضوری و فیزیکی خود میتوانند  مشتریان مجازی پیدا کنند و خدمات یا محصولات خود را به صورت آنلاین عرضه نمایند . در کشور ما بسیاری از هموطنان در کار بیمه هستند و نمایندگی بیمه های گوناگون را دارند ؛ اما همانطور که گفته شد این روز ها بدون طراحی سایت اینترنتی کار بسیار دشوار میشود.بنابراین اگر شماهم کارگزار رسمی شرکت بیمه هستید پیشنهاد میکنم تا انتهای این مقاله رو بخونید.

 

خرید بیمه سنتی

شاید سالها قبل کسی میخواست بیمه ای تهیه کنه باید از دوست و آشنا میپرسید محل دفتر بیمه کجاست و با هزار مکافات آدرس را پیدا میکرد و حال باید وقتی را بین دو تا 3 ساعت برای رفتن به اونجا و سوال پرسیدن صرف میکرد که علاوه بر وقت گیر بودن آن ، هزینه هم داشت !! اما امروز فرهنگ جست و جو و سرچ در میان کاربران ایرانی بالا رفته و سریعاً با جستو جو در موتور جستوجوگر “گوگل” یا سایت های مشابه میتوانند به هدف خود برسند .

نقش شما در اینترنت چیست ؟

اگر شما شغل تان فروش و خدمات بیمه ای میباشد پیشنهاد میکنم حتماً و حتماً وارد حوزه وب و اینترنت شوید چراکه میتوانید بسیار بر روی برند خود متمرکز شده و آن فروش خود را چند برابر کنید. حال این سوال پیش می آید که چگونه میتوانید به مشتریان خود خدمات آنلاین نیز ارائه دهید ؟ ما اینجاییم ؛ اینجاییم تا شمارو برای رسیدن به این هدف یاری نماییم.

طراحی سایت بیمه

در سایت های بیمه ای میتوانیم خدمات مختلفی را ارائه دهیم  ،از جمله ی این خدمات میتوان به خرید آنلاین بیمه ، ارائه انواع بیمه نامه ، پیگیری بیمه نامه ها ، پشتیبانی تیکتینگ و آنلاین بیمه و… اشاره نمود.در طراحی سایت بیمه ای متخصصان ما همواره در تلاش هستند که از آخرین متودها و تکنلوژی های روز استفاده کنند.در کل ما دو نوع سایت استاتیک و داینامیک داریم که میتوانید آن ها را نیز مطالعه فرمائید.

 

نمونه سایت بیمه ای

اکنون که با سایت های بیمه ای و نقش آن ها در دنیای مجازی آشنا شده اید وقت آن رسیده که یکی از نمونه کارهای سایت بیمه مون رو بهتون نشون بدیم تا با نمونه سایت های بیمه آی تی نوین هم آشنا شوید .

بیمه سرای نوین

بیمه

بیمه سرای نوینکارگزاری رسمی بیمه سامان است که امکان ارائه مشاوره تخصصی و خرید بیمه آنلاین را با پوشش تمامی شرکت های بیمه را فراهم کرده است. در هر زمان می توانید به صورت آنلاین پوشش‌ها و قیمت خدمات بیمه ای شرکت های مختلف را با هم مقایسه و بهترین بیمه را خریداری نمایید.

 

اگر تصمیم تان برای طراحی سایت اینترنتی جدی است میتوانید با مشاوران شرکت طراحی سایت ITnovin تماس بگیرید و از مشاوره رایگان طراحی سایت بهره مند شوید تا به مسیر درستی در این عرصه پا بگذارید.
شماره تلفن دفتر :
026-34454802-16

طراحی سایت در کرج

نقد کاربر
0 (0 رای)
ارسال یک نظر