ساعات اداری 10:00 الی 18:00
ایمیل Sales@it-novin.ir تماس دفتر 34440998-026

طراحی سایت در کرج

گروه فناوری اطلاعات نوین با استفاده از بروزترین تکنیک های بهینه سازی سایت، سئو و طراحی سایت وب سایت شما را کمترین زمان به بالاترین رتبه در گوگل می رساند.

با گسترش فناوری و تغییر در نوع و سبک زندگی شکل و شمایل کسب و کارها تغییر کرده و رونق اینترنت کسب و کارهای جدید به وجود آورده است. در این کسب و کارها تمامی مراحل با سرعت و یکپارچگی کامل انجام شده و در عواملی چون برقراری ارتباط با مشتریان، شناختن بازار هدف برای فروش، آگاهی از فعالیت های رقیبان، جذب مشتری و… با سهولت بیشتری انجام می شود.

امروزه با مشکلات فراوان اقتصادی، افراد جرأت سرمایه گذاری در کسب و کارها را از دست داده اند و نمی توانند ریسک آن را بپذیرند. البته اغلب اطلاعات کافی برای ورود به بازار کسب و کارهای دیجیتالی را هم ندارند و بسیاری از آن ها گمان می کنند که نمی توان از اینترنت کسب درآمد کرد؛ به همین دلیل قدم جلو نمی گذارند، امّا در مقابل بسیاری هستند که سال هاست به کسب درآمد های عالی از طریق کسب و کارهای دیجیتال و سایت پرداخته و بسیار هم موفّق هستند.

شاید گمان کنید ایده های مختلفی که برای کسب و کار دارید، بودجه و هزینه های گزافی را بر شما تحمیل می کند؛ بدین ترتیب از انجام آن ها مأیوس شده و دیگر به آن ها فکر هم نمی کنید امّا در این جا ما راهکارهایی را به شما پیشنهاد می کنیم که می تواند کسب و کار شما را با هر بودجه ای موفق کند:

۱٫طراحی سایت اختصاصی

۲٫نظارت بر شبکه اجتماعی

۳٫بهترین رتبه بندی کلمات کلیدی

۴٫بهینه سازی سرعت

۵٫پشتیبانی فنی

۶٫کانفیگ شبکه

۷٫امنیت و تست نفوذ

۸٫طراحی اپلیکیشن

۹٫مدیریت اینستاگرام

طراحی سایت در کرج

طراحی وب سایت (اختصاصی) فرصت رشد کسب و کار شما را فراهم می کند. وب سایت شما اولین تصور درباره شرکت یا سازمان شما را در مشتریانتان ایجاد می کند. ما اعتقاد داریم  که یک وب سایت عالی میتواند با طراحی و محتوای خوب توجه مخاطبان را به خود جلب می کند، که در نهایت به فروش بیشتر و افزایش مشتری منجر می شود.

هر کسب و کاری، چه بزرگ و چه کوچک به سایت نیاز دارد تا محصول و یا خدمات خود را در اینترنت عرضه کند. طراحی سایت در کرج و برندسازی قدرتمند به شما این امکان را می دهد تا مشتریان بیشتری را از طریق اینترنت بدست آورید.

از اهداف شرکت فناوری اطلاعات نوین ارائه تخصصی وب سایت و ارتقا مداوم محصولات آن است. شرکت فناوری اطلاعات نوین ارائه دهنده وب سایتهایی است که مدیریت آن احتیاج به تخصص خاصی ندارد و صرفا با اتصال به اینترنت می توانید وب سایت خود را مدیریت و بروزرسانی کنید مثل تغيير متون ، تغییر تصاویر ، افزودن فیلم ، اضافه کردن اخبار و مقالات ، تعیین کلمات کلیدی و عنوان صفحات و …

طراحی سایت در کرج

گروه فناوری اطلاعات نوین با فعالیت در حوزه های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی نرم افزار های تحت وب و … و همچنین ایجاد ارتباط موثر و هم افزایی بین تیم های مختلف خود توانسته است در مدت زمان اندکی در عرصه های گوناگون دیجیتالی کشور وارد شده و به عنوان یکی از مجموعه های مطرح این حوزه شناخته شود.

ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، مداومت در کار ، پشتیبانی و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است. همچنین در هنگام نیاز به تغییر یا ارتقای سایت در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید امکانات زیادی به سایت خود بیفزایید.

تماس با ما:

۰۲۶-۳۴۴۴۰۹۹۸

۰۲۶-۳۴۴۸۷۲۹۵

پاسخ بدهید