ساعات اداری 10:00 الی 18:00
ایمیل Sales@it-novin.ir تماس دفتر 34440998-026

تیم ما

درباره صفحه ما

پیام مدیر عامل شرکت

گروه فناوری اطلاعات نوین تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی it novin جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی گروه فناوری اطلاعات نوین که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران گروه فناوری اطلاعات نوین است.
در این میان گروه فناوری اطلاعات نوین هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی در طراحی سایت و با داشتن تجارب مفید در ضمینه سئو و هاستینگ ، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

شاهین  ایزدی پور

مدیر عامل گروه فناوری اطلاعات نوین

نفیسه شیشه گران

نفیسه شیشه گران

تولید محتوا و ادمین ارشد
محمد حسین هدایتی

محمد حسین هدایتی

تولید محتوا و ادمین ارشد
یگانه امانی

یگانه امانی

کارشناس فروش ارشد

ریکاردو گومز

مدیریت منابع انسانی

ما تیم قوی طراحی سایت هستیم

تیم itnovin با بالاترین استاندارد از طراحی اولیه طرح وب سایت طبق خواسته کارفرما در جلسات اولیه شروع و سپس با دپارتمان توسعه ادامه می یابد، محصول تولید شده که وب سایت یا شاپ آنلاین شماست با برنامه مدون موسوم به جدول کسب و کار همزمان با تیم های پشتیبانی و سئو گوگل برای جذب حداکثری کاربر به پیش می رود.

 

تمام سایت های طراحی شده توسط گروه فناوری اطلاعات نوین با توجه به اصول UI و UX بوده و همواره تلاش ما بر کار بر پسند بودن آن ها است. علاوه بر جنبه های ظاهری، رعایت اصول بهینه سازی ( سئو ) در طراحی وب سایت ها دارای اهمیت بوده که  IT-NOVIN به آن توجه ویژه دارد.یکی از مواردی که بر روی کسب و کار شما تاثیر به سزایی خواهد گذاشت، توجه به ظاهر و کاربری آسان در طراحی سایت مورد نظر شما است. مخاطبان شما باید به راحتی با وب سایت شما کار کنند و از گذراندن وقت خود در آن لذت ببرند .

تمام سایت های طراحی شده توسط IT-NOVIN با توجه به اصول UI و UX بوده و همواره تلاش ما بر کار بر پسند بودن آن ها است. علاوه بر جنبه های ظاهری، رعایت اصول بهینه سازی ( سئو ) در طراحی وب سایت ها دارای اهمیت بوده که گروه فناوری اطلاعات نوین به آن توجه ویژه دارد.

تجزیه و تحلیل داده های بزرگ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بهترین رتبه بندی کلمات کلیدی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

SEO ویژه موبایل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.