ساعات اداری 10:00 الی 18:00
ایمیل Sales@it-novin.ir تماس دفتر 34440998-026

تبلیغات اینترنتی تبلیغ24

تبلیغات اینترنتی رایگان | درج آگهی | ثبت آگهی

سایت نیازمندیهای تبلیغ 24 قویترین وب سایت درج آگهی اینترنتی در ایران می باشد که دارای امکانات فراوانی می باشد و می تواند به عنوان بهترین نمونه سایت نیازمندی های اینترنتی ، الگوی بسیار مناسبی برای طراحی انواع مختلف سایت های تبلیغی آنلاین باشد. این وب سایت تقریبا کلیه امکانات اصلی و جانبی  نیازمندیهای اینترنتی را در خود دارد و در این مقاله سعی داریم امکانات این وبسایت را برای شما شرح دهیم تا درک بهتری از امکانات وب سایت قدرتمند داشته باشید.

تبلیغات اینترنتی رایگان | درج آگهی | ثبت آگهی

جزئیات پروژه

• سایت نیازمندیهای تبلیغ 24 با هدف ایجاد سامانه ای جهت کسب و کار برای صاحبان مشاغل، صنایع و افراد مستقل که قصد تبلیغ محصولات و یا خدمات خود را از طریق فضای مجازی دارند ایجاد شده است.خدمات این وب سایت، در واقع بر قراری ارتباطی سالم و بدون واسطه میان متقاضیان آگهی و عرضه کنندگان کالا و خدمات می باشد.

• با توجه به افزایش نیاز مردم و حجم بالای خدمات و تنوع کالا ها، موجب گردید سایت نیازمندیهای تبلیغ 24 با طبقه بندی موضوعی آگهی ها به گروه های ذکر شده و نیز تقسیم آگهی ها به دو قسمت درج آگهی رایگان و ثبت آگهی ویژه ، اطلاعات مربوط به آگهی را به صورت منظم و ساده قابل دسترس متقاضیان قرار دهد.

• شما کاربر محترم، می توانید با ثبت نام در این وب سایت درباره ما بیشتر بدانید، فروش کالا و خدمات خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید.

• دقت نمایید با درج آگهی رایگان در سایت تبلیغ24 این امکان فراهم می گردد تا خدمات و کالا های خود را در معرض دید مخاطبین و متقاضیان کالا و خدمات به نمایش در آورید

• عضویت در سایت نیازمندی های تبلیغ24 دات کام رایگان می باشد و از مزیت های اَن، می توان به مدیریت نمودن آگهی و امکان ویرایش اَنها اشاره نمود.

نیازمندیهای تبلیغ 24

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می گردند و یک وبسایت آگهی می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند .

یک سایت آگهی جدای بر آنکه مخاطبین بسیار زیادی دارد ، نسبت به سایت های دیگر یک سرمایه گذاری زود بازده بوده و حتی زمان زیادی برای مدیریت آن نیاز ندارد و می تواند به عنوان کار اول و یا حتی دوم و یا سوم شما یک منبع درآمد پر سود و کم ریسک باشد.

مطمئنا شما هم مثل ما از ظاهر یکنواخت سایت های آگهی و نیازمندی موجود درایران خسته شده اید و به دنبال یک وبسایت حرفه ای تر با پشتیانی معتبر و قیمتی مناسب می گردید.
با استفاده از قالب و اپلیکیشن نیازمندیهای تبلیغ 24  می توانید به راحتی یک سایت آگهی و نیازمندی راه اندازی کنید درباره ما بیشتر بدانید با درج آگهی رایگان روزانه.

نیازمندی های تبلیغ24
نیازمندیهای تبلیغ 24

درباره سایت نیازمندیهای تبلیغ 24

نیازمندیهای تبلیغ 24 یکی از وب سایت‌های مورد توجه در زمینه درج و انتشار آگهی در ایران می‌باشد. این وب سایت از وب سایت‌های پرطرفدار بوده که افراد زیادی روزانه آگهی‌های خود را در آن درج می‌نمایند. علاوه بر وب سایت اپلیکیشن نیازمندیهای تبلیغ 24 نیز طراحی شده است. این اپلیکیشن ضمن داشتن طرفداران زیاد، مخاطبان بسیاری را نیز به سوی خود جذب کرده است.

درج آگهی در سایت نیازمندیهای تبلیغ 24 رایگان است. بخش بیشتر هزینه‌های تبلیغ 24 از طریق تبلیغات تامین می‌گردد. چند ماهی است که هزینه تبلیغات در سایت تبلیغ 24 افزایش چشمگیری داشته است. این شرکت با دریافت هزینه تبلیغات بخشی از هزینه‌های خود را تامین می‌کند.

از طرفی شما در سایت تبلیغ24 برای بیشتر دیده شدن آگهی‌تان فضای آگهی ویژه خریداری کنید. تعرفه‌های این مدل آگهی متفاوت است. در واقع با خرید این بسته آگهی شما به بخش ویژه منتقل و بیشتر در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد.

وقتی آگهی شما به نتیجه رسید می‌توانید آگهی خود را حذف کنید. زیرا ممکن است تا زمان باقیماندن آگهی مجبور به پاسخگویی تماس گیرندگان باشید. در اپلیکیشن و وب سایت شما می‌توانید آگهی‌های خود را مدیریت نمایید.

کلیه امکانات نیازمندیهای تبلیغ 24
نیازمندیهای تبلیغ 24 وب سایتی است که خدمات متنوعی نظیر خرید و فروش کالا و لوازم نو و دست دوم نظیر محصولات فرهنگی، ورزشی، الکترونیکی، دیجیتالی، املاک، خودرو، لوازم شخصی، لوازم خانگی و … را فراهم می‌آورد. علاوه بر وب سایت، اپلیکیشن اندروید و ios یا ربات تلگرام نیز خدمات تبلیغ 24 را ارئه می‌دهند.

مشخصات فروشنده در سایت نیازمندیهای تبلیغ 24 درج می‌شود. خریدار می‌تواند از طریق تماس تلفنی با فروشنده ارتباط برقرار کند. معامله بین خریدار و فروشنده به صورت حضوری انجام می‌شود. از تمام ایران می‌توان در این وب سایت آگهی خود را ثبت نمایید. درج آگهی در تبلیغ 24 نیز رایگان است.

نیازمندیهای تبلیغ 24 از تبلیغات گسترده‌ای برای معرفی خود استفاده کرده است. به گفته مدیریت این وب سایت هدف استفاده از تبلیغات گسترده در آن فرهنگ سازی برای استفاده صحیح و مفید از لوازم دست دوم در ایران است. روزانه ده‌ها  آگهی در سایت تبلیغ 24 به ثبت می‌رسد و هزاران نفر از این آگهی‌ها بازدید می‌کنند.