ساعات اداری 10:00 الی 18:00
ایمیل Sales@it-novin.ir تماس دفتر 34440998-026

املاک سرای نوین

خرید فروش ملک | رهن و اجاره ملک | مشارکت در ساخت ساز

جزئیات پروژه

• سایت املاک سرای نوین با هدف ایجاد سامانه ای جهت ثبت اگهی ملک برای صاحبان خانه ها، و افراد سرمایه گذار که قصد خرید فروش و یا مشارکت را دارن خود را از طریق سایت املاک سرای نوین ایجاد ثبت اگهی خود اقدام کنند.خدمات این وب سایت، در واقع بر قراری ارتباطی سالم و بدون واسطه میان متقاضیان ملک و  عرضه کنندگان ملک می باشد.

• با توجه به افزایش نیاز مردم و حجم بالای ملک و تنوع ملک ها، موجب گردید سایت املاک سرای نوین  با طبقه بندی موضوعی ملک و خرید فروش و رهن اجاره ملک به گروه های ذکر شده و نیز تقسیم میشود به دو قسمت درج آگهی رایگان و ثبت آگهی ویژه ، اطلاعات مربوط به آگهی را به صورت منظم و ساده قابل دسترس متقاضیان قرار دهد.

• شما کاربر محترم، می توانید با ثبت نام در این وب سایت درباره ما بیشتر بدانید، خرید و فروش ملک و رهن و اجاره ملک خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید.

 

نیازمندیهای املاک سرای نوین

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که ملک و یا ویلا برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال رهن یا اجاره می گردند و یک وبسایت املاک می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند .

یک سایت املاک جدای بر آنکه مخاطبین بسیار زیادی دارد ، نسبت به سایت های دیگر یک سرمایه گذاری زود بازده بوده و حتی زمان زیادی برای مدیریت آن نیاز ندارد و می تواند به عنوان کار اول و یا حتی دوم و یا سوم شما یک منبع درآمد پر سود و کم ریسک باشد.

مطمئنا شما هم مثل ما از ظاهر یکنواخت سایت های املاک موجود درایران خسته شده اید و به دنبال یک وبسایت حرفه ای تر با پشتیانی معتبر و قیمتی مناسب می گردید.
با استفاده از قالب و اپلیکیشن املاک سرای نوین  می توانید به راحتی یک سایت املاک و نیازمندی راه اندازی کنید درباره ما بیشتر بدانید با درج آگهی رایگان روزانه.

ما یک تیم از کارشناسان هستیم

ما در مجوعه املاک نوین یک تیم کارشناسان بازار برای خرید فروش و رهن اجاره ملک داریم که با تجربه و هوش بالا خود برای شما متواند مشتری یا ملک خوب در تمامی نقاط ایران پیدا کنند.

ما به وسیله سایت و اپلیکشن های پرقدرت برای املاک نوین استفاده کرده ایم تا مشتری به راحتی و با دسترسی راحت بتواند ملک خود را به ما معرفب کند و یا کسانی که به دنبال رهن یا اجاره ملک هستند به صورت کاملا رایگاه میتواند از سایت ما یا اپلیکشن ما برای پیدا کردن موقعیت مناسب سر بزنند.

نتایج قابل توجه

نتایج قابل توجه ای که بعد از مشارک با املاک نوین می بینید سریع تر به نتیجه دلخواه خود میرسید و باعث میشه با خیال راحت و با اعتماد بیشتر به سمت املاک ما میاید برای ثبت اگهی یا خرید فروش ملک میرسید

اس ار تی

22٪ کمتر CPA

بازده 303٪